Píše Kuffa: Nepýtajte od Fica trafiky, ale život 7000 detí

komentare

Myslím si, že Róbert Fico mieri na ústavný súd a to aj napriek tomu, že včera ohlásil stiahnutie svojej kandidatúry.  Bez ohľadu na to, aké pocity voči nemu politici a verejnosť prechováva, treba mať na pamäti, že je to politický hráč, ktorý presahuje vo veľa aspektoch vodcov opozície.

Matovičovci a sulíkovci, ktorí dokázali odovzdať samodemisiou Ficovi krajinu do rúk, dokázali pri veľa príležitostiach, že mocensky na Fica nedorástli. Je veľmi pravdepodobné, že Fico je v určitej fáze realizovania vlastnej stratégie, na konci ktorej bude, že zasadne na ústavný súd. Spôsob a scenár najlepšie pozná on a verejnosť sa ho bude dozvedať postupne. To je  moje presvedčenie.

Na tejto ceste však Fico potrebuje spojencov a včera na tlačovej konferencii ohlásil, že sa sťahuje, aby išiel vyjednávať. Neviem si predstaviť ako také rokovania môžu prebiehať. Róberta Fica každý pozná a ústavný súd je nezávislý, resp. mal by byť. Touto cestou chcem poprosiť všetkých poslancov, ktorí Róbertovi Ficovi budú na ceste na ústavný súd asistovať, či už z ĽSNS, SNS, SME Rodina. Nepýtajte čo nie je jeho a čo Vám nepatrí. Využite túto príležitosť na záchranu 7000 ľudí ročne. Žiadajte podporu zákonu na ochranu života a budete požehnaní.

Štefan Kuffa, Predseda KDŽP


Lost Password

Sign Up