Kisku príde podporiť Macron: holičovi platí 62 000 EUR, miluje Saudskú Arábiu a chce nám natlačiť migrantov.

blogy NajnovsieBlogy Zaujímavosti

Návšteva Macrona na Slovensku nie je o tom, že Macron má Slovensko rád, pretože celá jeho politika ide proti záujmom Slovenska. Pretláča nám migrantov, LGBTI, chce nám zobrať eurofondy, ak sa nepodvolíme. Návšteva je politickou podporou liberálovi Andrejovi Kiskovi za peniaze daňových poplatníkov.

V rozhovore pre denník SME Macron Slovákov poučuje o jeho predstave EÚ a hlási sa k „ľudskej politike.“ Najlepšie pochopíme Macrona, keď sa pozrieme na to, čo si o ňom myslia Francúzi.

Macron sa v septembri podľa prieskumov verejnej mienky stal najnepopulárnejším prezidentom v moderných dejinách Francúzskej republiky. Jeho podpora padla zo 66% na 25% a to napriek veľkej priazni mainstreamových médií. Nie náhodou. Potom, čo sa prevalilo, že Macron minul na holičovi 62 000 EUR, make up ho za tri mesiace stal 26 000 EUR a s pani manželkou minul na tanieroch 500 000 EUR, Francúzom prestala „Macronova ľudská politika“ chutiť.

Keď jeho osobný strážca rozbil ústa človeku na ulici, ktorý vyslovil pred Macronom nesúhlas s jeho politikou, pán prezident sa z toho smial a nazval to „búrkou v šerbli.“ Trvalo mu 36 hodín, kým strážcu prepustil. Keď mužovi na ulici, ktorý si nevedel nájsť prácu odkázal, že to preto, že sa málo snaží, padla Macronova gloriola a veci nabrali rýchly spád.

Najbližší politickí spojenci, ľudia z okolia a už aj média ho opisujú ako narcistu, s ktorým sa nedá spolupracovať a s pani manželkou žijú v domnienke, že sú novodobí králi. Nedávno ho opustili traja kľúčoví a rešpektovaní členovia administratívy a to tak, že odmietli zostať pár dni dlhšie s dodatkom, že aj tých pár dní je veľa.

Tento človek nás teda dnes príde na Slovensko poúčať o európskych hodnotách, ktoré ak neprijmeme, tak nemáme v EÚ miesto a nárok na peniaze. Kiska bude s váženou tvárou počúvať. Pán Macron nás pride v dobrom pokarhať, aby sme sa spamätali, lebo oni nás v jadre chcú. Stačí tak malo, zaprieť vlastnú identitu a stať sa “progresívnym veriacim.” Pochváli nás aj za protesty, ktoré vyvolala smrť novinára.

Pri smrti novinára v Istanbule sú Kiska s Macronom taktiež v súzvuku. Sú slepí a hluchí pri jeho vražde a zaryto mlčia. Macron ako jediný relevantný politik ešte „presne nevie čo sa tam stalo.“ Keď sa Macron v minulosti stretol s princom, ktorého podozrievajú, že nariadil vraždu novinára, prezident veľkého, hrdého Francúzska sa princovi „poďakoval, že si na neho našiel chvíľku čas“ a nazval ho „svojí bratom.“ Na výstave zbraní pred dvoma dňami sa Macrona novinári pýtali ako to vidí so „svojím bratom“ dnes a či podporí sankcie, ktoré žiada za EÚ prijať voči Saudom Nemecko. Politik s „ľudskou tvárou“ odpovedal, že neodpovie. Pri pohľade na mlčiaceho Kisku sa dá domnievať, že aj on princa považuje za “brata.” Ján Kuciak by toto Kiskove hanebné mlčanie pri vražde novinára, kolegu určite neschvaľoval.

Michal Pátrovič

 

Lost Password

Sign Up