Herečka Nicole Kidman opustila scientológiu, vrátila sa do Katolíckej cirkvi

Zaujímavosti

Svetoznáma herečka Nicole Kidman uverejnila vo svojom najnovšom rozhovore pre „Vanity Fair,“ že vystúpila zo scientologickej sekty a prinavrátila sa do Katolíckej cirkvi. Účasť na svätých omšiach považuje za súčasť života jej rodiny.  

“Veľa mojich priateľov si pri tejto príležitosti zo mňa robí žarty,» prehovorila otvorene Nicole Kidman o tom, ako sa jej okolie postavilo k tomu, že sa vrátila do katolíckej cirkvi a snaží sa aj rodinu prinášať k Bohu. Herečka uviedla, že jej stará mama « žila intenzívnym katolíckym životom a jej modlitby, ktoré boli veľmi silné, mali na mňa vplyv. »

Herečka bola dlhé roky manželkou herca Toma Cruisa, ktorý je popredný predstaviteľ scientologickej sekty a jej súčasťou sa stala aj samotná Nicole Kidman. Jej manželstvo však bolo s hercom anulované.

V súčasnosti má s manželom Heith Urbanom dve deti. On podľa Kidmanovej katolíkom nie je, ale rodinu sprevádza na katolícke bohoslužby.

Herečka sa priznala, že skôr ako vstúpila do manželstva obnovila svoju katolícku vieru a obnovila svoj vzťah s Bohom. « Katolícka viera ma vedie. Mám teraz naozaj silný vzťah k Bohu. Snažím sa pravidelne chodiť na Svätú omšu a ku spovede. »   


Lost Password

Sign Up