Píše Harabin: Milan Krajniak objavil Sorosa

blogy NajnovsieBlogy

Slovensko nepotrebuje marketingových politikov, pretože tých máme dosť. Politikov, čo idú napríklad na sviatok sv. Cyrila a Metoda a aj na Dúhový Pride. Ak nepotrebujeme takých politikov, o to väčšmi nepotrebujeme takého prezidenta.

Milan Krajniak včera venoval svoj blog Andrejovi Kiskovi a pánovi Lajčákovi. Obaja sú na politickej scéne niekoľko rokov. Za všetky tie roky ich pôsobenia, sa pán Krajniak neozval na ich adresu v ničom zásadnom. Keď sa minister Lajčák snažil na Slovensku potichu presadiť rodovú rovnosť, nezastavil ho Milan Krajniak, ale kňaz zo Žakoviec. Keď prezident Kiska na počkanie prijímal LGBT komunity a na zástupcov rodín si nenašiel štyri roky čas, Milan Krajniak bol tiež ticho.

Keď prezident Kiska bol u Sorosa a Slovensko sa o tom dozvedelo nedopatrením, či náhodou, Milan Krajniak bol ticho. S blížiacimi sa prezidentskými voľbami však povstal a urobil to voči svojim priateľom, Kiskovi aj Lajčákovi, podpásovo. Do neškodného marketingového textu o globalistoch a národniaroch, vsunul fotografiu Kisku a Lajčáka so Sorosom. Pán Krajniak nemal najmenšiu odvahu v texte Sorosa spomenúť, to si čitateľ má sám domyslieť na základe fotografie. Keď Grendel čítal vymyslený prepis rozhovoru s Bakim Sadikim, išiel na trh aspoň s vlastným hlasom. Milan Krajniak je vystrašený “národovec.”

Som roky lynčovaný mainstreamovými médiami a to preto, lebo pod vlastným menom hovorím o veciach, ktoré sa druhí tvária, že nevidia. Nepodsúvam fotky, neimitujem dialógy, ale hovorím. Slovensko potrebuje odvážneho, sebavedomého prezidenta, ktorý nebude národovcom len pár mesiacov pred voľbami a ktorý miesto jasných slov nebude ľuďom predkladať fotky, aby si domysleli.

Nie pán Krajniak, ale Štefan Harabin uverejnil videá o Marrakéši už v čase, kedy čelní predstavitelia hovorili, že nič také neexistuje. Medzitým to, čo neexituje, už stihlo odmietnuť Rakúsko, USA, Austrália, Izrael a zrazu kvôli tomu ide odstupovať minister Lajčák. Na adresu nás Slovákov, ktorí to odmietame, sa minister vyjadruje, že sedíme doma za pecou a sme xenofóbni. Také niečo si pán Lajčák nedovolí povedať na adresu USA, Austrálie, Izraela a Rakúska, pretože v tom prípade by jeho dôkladne pestovaná medzinárodná kariéra rýchlo zhasla. Nie pánovi Krajniakovi, ale Štefanovi Harabinovi dnes mažú YouTube a Facebook videá a príspevky o Marrakéši. Majme priatelia toto na pamäti.

A ešte jednu poznámku ku Krajniakovej analýze. Súhlasím s ním, že pán Kiska pôjde kandidovať na prezidenta. Nesúhlasím však, že to robí tentokrát kvôli tomu, že je globalista. Myslím si, že po razii v jeho firme, to urobí pán Kiska predovšetkým kvôli sebe a prezidentskej imunite, ktorá je silnejšia ako tá poslanecká. Nie Milan Krajniak, ale Štefan Harabin totiž dlhé roky otvorene hovorí, kým pán Kiska v skutočnosti je. Dávno pred tým, ako prehral súd o pozemky, či sa priznal k neplateniu daní. Pán Kiska, podporovateľ Progresívneho Slovenska, je pre pána Krajniaka a Sme rodina, akurát možný koaličný partner.

Štefan Harabin

Lost Password

Sign Up