Mikloško o sebe púšťa videá, že je svätým. Palko ho dal na úroveň Panny Márie.

komentare

S blížiacim sa termínom prezidentských volieb sa zintenzívňuje aj komunikačná stratégia jednotlivých kandidátov. Kým Štefan Harabin na tlačovej konferencii požiadal aj voličov Smeru, SNS, ĽSNS a KDŽP, aby mu dali svoj hlas ako kandidátovi chrániacim tradičné kresťanské hodnoty, František Mikloško vytiahol najsilnejší tromf. Ľubomír Feldek charakterizuje Františka Mikloška ako svätca a Vladimír Palko išiel o stupeň vyššie a dal ho na úroveň Panny Márie.

Počul som definíciu svätca. Svätec je vraj človek, ktorý je schopný stáť alebo nachádzať sa na dvoch miestach odrazu. Ja si myslím, že túto vlastnosť má aj Fero Mikloško. Je to človek, ktorý spája ľudí.” Feldek pokračuje, že Mikloško spája všetkých ľudí a keby sa stal prezidentom, “všetci budeme spokojní.“

Vladimír Palko v obdive Františka Mikloška išiel ešte o stupeň vyššie a povedal o ňom, že sa “nikdy nepomýlil.” Z učenia Cirkvi vieme, že jediný, kto sa v živote z ľudí nikdy nepomýlil a nezhrešil je Panna Mária, ktorá bola počatá bez dedičného hriechu. Všetci ľudia, na ktorých je dedičný hriech podliehajú hriechu, pričom omyl je jeho menšia forma. Ak sa teda František Mikloško nikdy nepomýlil, je isté, že František Mikloško nikdy ani nezhrešil. „Preto potrebujeme v čele štátu človeka ako je František Mikloško, ktorý kráča tým verejným životom celé desaťročia a ktorý sa nikdy nepomýlil, ktorý sa nemá za čo hanbiť,“ uviedol Palko.

Feldekove aj Palkove videá majú označenie “Volím Františka Mikloška” a sú súčasťou Mikloškovej kampane.

Lost Password

Sign Up