Hlina vyčíta Smeru koalíciu s komunistami, koalícia KDH – Progresívne Slovensko je v poriadku

komentare

“To, že je SMER-SD v koalícii s komunistami znamená, že sa priznali k svojim,” uviedol Alojz Hlina na margo koalície Smer, KSS a Most – Híd v Humennom. Ak platí táto veta, potom by mala platiť aj kópia tejto vety: “To, že je KDH v koalícii s liberálnym Progresívnym Slovenskom, Spolu a SaS znamená, že sa priznali k svojim.”

KDH takmer v každom väčšom meste urobilo koalíciu, ktorej súčasťou je niektorá z týchto strán a sú mestá, kde aj všetky naraz. Presne tí progresivisti,  ktorí chcú meniť na Slovensku náboženstvo a prišli s konceptom progresívneho veriaceho. Áno, dá sa povedať, že Smer v koalícii legitimizuje komunistov. Rovnako však aj potom platí, že KDH legitimizuje liberálov so všetkým tým, čo hlásajú proti životu a cirkvi.

Komunálna politika je prácna a mravenčia robota pre všetkých ľudí. Nie je to o ideológii, ale o svietení, zametaní, čistote a lokálnom školstve. Kto chce deliť mestá a obce na príslušnosti k stranám, nech ide do národnej politiky. Preto prajem úspech všetkým, ktorí idú do komunálnej, pretože tam to nie je o veľkých rečiach, ale každodenných skutkoch. O to väčšmi držím palce nezávislým kandidátom, ktorí idú s vlastnou kožou na trh a neschovávajú sa za predsedov strán.

Ferdinand Turinič

 

 

Lost Password

Sign Up