Taliansko chce zvýšiť počet chemických potratov

dianie Dianie v Cirkvi Zo zahraničia

Talianský minister zdravotníctva podporuje uvoľnenie podávania potratových tabletiek v krajine. Podľa súčasne platnej legislatívy musí každá žena, ktorá podstúpi chemický potrat, kedy je dieťa zavraždené použitím chemikálií, zostať v nemocnici tri dni.

Podľa advokátov zabíjania počatých detí, je práve táto lehota a potreba zostania v nemocnici prekážkou, ktorá spôsobuje, že predsa len sa určitý počet žien rozhodne pre život dieťaťa. Ministerstvo zdravotníctva preto chce zvýšiť potratovosť v krajine tým, že odstráni akúkoľvek požiadavku na pobudnutie v nemocnici. Podľa pozorovateľov je toto chcený efekt aj zo strany medicínskych korporácií, nakoľko zabíjanie detí bude ešte lepším biznisom, nakoľko žena nebude tri dni zaberať miesto v nemocnici.

Podľa Marina Casiniho z Hnutia za život ide pri pretláčaní chemického zabíjania detí aj o bagatelizáciu potratu. Potrat sa tvári ako niečo bezvýznamné, kedy sa len vypije pohár vody s nejakou látkou. “Ide o klasický potrat, úplne rovnaký ako keď sa vykonáva chirurgický. Cieľom je, aby sme zabudli, že ide o vraždu ľudskej bytosti.”

Chemický process vraždy dieťaťa sa prostredníctvom tabletky RU486 uskutočnuje v dvoch fázach. Mifeprex spôsobí vraždú dieťaťa, kedy prestáva byť schopné prijať potravu. Po jeho zavraždení látka Misoprostol vyvolá umelé kontrakcie, ktoré vypudia mŕtve dieťa z tela matky.

Podľa psychológov je tento prístup prijateľnejší aj pre lekárov, ktorí majú ľahšie ospravedlnenie, že nie oni, ale matka vykonala potrat. Chemické vraždenie detí vytvára falošné ospravedlnenie, že nie oni museli rozstrihať živé dieťa v tele matky kliešťami, kedy roztrhali ruky, nohy, rozpučali hlavu a vysali. Túto sadistickú vraždu radi prenechajú, aby ju vykonala matka samotná použitím jedu, ktoré mimo ich prítomnosti je zabité.

Druhým efektom tohto druhu vraždy dieťaťa je, že štáty môžu vykonávať klesajúci trend vo vykonávaní potratov. Štátne štatistiky poväčšine zachytávajú vraždy detí cez chirugický potrat a nie cez chemický. Tento trend je badať aj na Slovensku, kedy sa oficiálne vykazujú klesajúce štatistiky potratovosti a nárast predpisovania potratových tabletiek.

Lost Password

Sign Up