Škótska vláda chce deti vyučovať homosexualitu a útočí na katolícku cirkev.

dianie Katolícka viera Zo zahraničia

Škótsko patrí medzi krajiny, kde katolícka cirkev je čoraz viac prenasledovaná. Trestným činom sa stalo napríklad vyvesovanie vatikánskej zástavy “provokatívnym spôsobom” alebo najnovšia iniciatíva zakázať katolíckej cirkvi mať vplyv na vlastných katolíckych školách, aby nemali právo vplývať na to, čo sa na školách vyučuje.

Najnovšie škótska vláda oznámila zavedenie sexuálnej výchovy detí na školách, ktorej cieľom je propagácia homosexuálnej agendy. Už vo veku 5 rokov majú byť deti vystavené propagande, aby “rozumeli LGBT symbolom a musia absolvovať výchovu o tom, čo je to byť lesbou, homosexuálom a bisexuálom,” povedal predseda Škótskej strany za rodinu. Deti sa musia rovnako učiť ako prebieha homosexuálna sexuálna aktivita. “Ilegálny sex mladistvých je teraz predstavovaný ako správna voľba a deťom je vysvetlené, že majú na to právo,” uvádza v propagačnom materiály škótskej strany jej predseda, ktorý sa snaží aktivizovať odpor proti škótskej vláde. Podľa odporcov je takto stavaná povinná sexuálna výchova “v rozpore s náboženskou slobodou, slobodou svedomia a slobodou prejavu.”

Podľa odporcov akákoľvek opozícia je médiami nazývaná “homofóbna” a hovoria o nej ako o nenávistnom prejave. “Máme dočinenia s výborne rozbehnutou propagandou, ktorá sa týka nielen Škótska, ale aj iných národov,” konštatuje združenie katolíckych rodín.

Všetky školy v Škótsku sú povinné vyučovať podľa novej legislatívy “rovnosť a inklúziu,” čo je termín používaný pre výučbu ideológie genderizmu.

Lost Password

Sign Up