Výsmech genderizmu: Muž požiadal súd, aby ho vyhlásil o 20 rokov mladšieho lebo sa tak cíti

Zo zahraničia

Ak sa môže muž vyhlásiť za ženu, lebo sa tak cíti, môže sa ktokoľvek vyhlásiť za čokoľvek na základe pocitu. S touto argumentáciou sa obrátil na súd v Holandsku 69 ročný Emile Ratelband, ktorý žiada, aby bol uznaný za mladšieho o 20 rokov.

Argumentuje, že uvádzaním skutočného veku v živote trpí. „Ako 69 ročný mám limity, ak mám 49 rokov, môžem si kúpiť dom, jazdiť na inom aute,“ odôvodňuje Ratelband. Podľa neho má aj lekárom potvrdené, že jeho kondícia je na úrovni 45 ročného. Taktiež naznačil, že má väčší problém nájsť si na internete partnerku, nakoľko keď uvedie vek 69 rokov, nikto sa mu neozve. Ratelband sa odvoláva na gender zákonodarstvo, ktoré umožňuje meniť pohlavie na základe individuálneho pocitu. V jeho prípade pritom jeho „emočný pocit“ je podložený aj lekármi.

“Súhlasím s Vami, pred veľa rokmi sme si nevedeli predstaviť, že bude niečo take možné,” uznal sudca na margo gender zákonov. V prípade Ratelbanda však vidí problém, ako vymazať z histórie, tých 20 rokov. “O koho povieme, že sa Vaši rodičia starali, kto bol tým malým chlapcom?“ pýta sa sudca.

Ratelband prehlásil, že sa rovnako vzdá všetkých možných nárokov z dôchodkov, ak jeho dátum narodenia bude posunutý z 11. marca 1949 na 11. marca 1969.

Lost Password

Sign Up