Muž sa prehlásil za ženu a dominuje ženskému bežeckému športu

Zo zahraničia

Cece Telfer muž, ktorý sa vyhlásil za ženu dominuje ženským bežeckým pretekám a vyhral aj šampionát v prekážkovom behu na 400 metrov. Cece porazil ostatné súťažiace o viac ako sekundu.

Na svojom videu sa Cece chváli ovešaný medajlami, ako dominuje pretekám a vyjadril, že sa cíti ženou a nie transgender osobou. „Vo vnútri viem, že som žena.“ Fyziologicky však je očividné, že má nad ženami prevahu.

Tréner pochválil Cece Telfer za to, že je prvou študentkou-športovkyňou v histórii Franklin Pierce, ktorá získala národný titul.

„Boli tu za posledné tri dni ťažké podmienky s vetrom a teplom, ale ako to za posledných šesť mesiacov preukázala, je dosť tvrdá na to, aby to zvládla,“ povedal jej tréner Zach Emerson.

„Dnes to bol mikrokozmos celej jej sezóny. Nedovolila, aby ju (jeho) čokoľvek spomalilo. Nikdy som sa v živote nestretol s nikým tak silným, ako je ona psychicky, „uviedol Emerson.

Najnovšie aj predseda KDH Alojz Hlina v TV Pravda nevylúčil, že KDH vo vláde s Progresívnym Slovenskom dopomôže k legalizácii homosexuálnych manželstiev.

Michal Pátrovič

Lost Password

Sign Up