Exorcista a duchovný sv. Matky Terezy varuje rodičov pred diabolským oblečením od Celine Dion

Zo zahraničia

Duchovný sv. Matky Terezy z Kalkaty, Msgr. John Esseff vydal pre rodičov varovanie, aby sa stránili novej modnej značky uvedenej na trh speváčkou Celine Dion. Pod názvom Celinenununu predstavila Celine Dion kolekciu oblečenia pre deti, ktoré ma popierať ich pohlavie.

“Je to démonické. Neviem koľko je dnes už na svete pohlaví, ale Boh stvoril iba dve. Diabol útočí na deti, aby ich zmiatol v ich pohlavnej príslušnosti. Keď sa narodí dieťa, čo je prvá vec, ktorú sa opýtame? Či je to chlapec alebo dievča. Je to tá najprirodzenejšia vec, ktorú si povieme. Povedať, že nie je medzi nimi žiaden rozdiel je diabolské,” prehlásil exorcista.

Chcieť odstrániť mužský alebo ženský aspekt u dieťaťa hneď pri narodení, je popieraním základnej pravdy o tom, ako dieťa bolo stvorené. “Ľudia, ktorí stoja za týmto nápadom sa snažia dieťa poznačiť nezriadenosťou. Toto je satanistické. Je za tým organizovaná premyslená snaha. Diabol je klamár a za týmto sa skrýva veľká lož,” upozornil Msgr. Esseff.

“Ak by v tomto prípade išlo len o ďalšiu celebritu, ktorá prepadla okultizmu, neupriamoval by som na to takú pozornosť. Ide tu však o deti. Verím, že ostatní sa ku mne pridajú v modlitbe za tieto úbohé detičky,” vyzval predovšetkým rodičov Msgr. Esseff.

Msgr. John Esseff je zakladateľom a predstaveným Inštitútu pápeža Leva XIII, ktorý sa zameriava na prípravu exorcistov a pre poskytovanie duchovnej úľavy tým, ktorý sú vystavený vplyvu Zlého.

 

Lost Password

Sign Up