Exorcista po uvedení 440 satanistických produktov na trh varuje obchodný reťazec: “predávate svoju dušu.“

Zaujímavosti

Najväčší americký obchodný reťazec Walmart uviedol na trh osobitnú sériu 440 produktov so satanistickými symbolmi. Do ponúkaného sortimentu patria aj knihy, ktoré predstavujú satanistické rituály, satanistickú bibliu, obrázky a sériu satanistickej pornografie urážajúcej Kristove ukrižovanie.

Americký exorcista otec Michal reťazec upozornil, že týmto otvára svoje dvere bezprecedentnému zlu a ľudí vyzval, aby zanechali akýkoľvek vzťah k okultizmu, ktorého sa vedome alebo nevedome zúčastňujú aj nosením satanistických symbolov: “Tak ako nosenie Zázračnej medaily Panny Márie upriamuje jej pozornosť na nás, aj nosenie pentagramu vzbudzuje pozornosť diabla na človeka, ktorý ho nosí. Ľudia si neuvedomujú ako sa zahrávajú. Diabla je oveľa jednoduchšie do svojho života pozvať, ale je to nesmierne zložité ho zo života potom vyhnať. On neodíde len tým, že mu to odkážete.“ Uviedol otec Michal.

Otec Michal upozornil aj zodpovedných manažérov Walmartu, že majú právo predávať všetko, ale v tomto prípade si majú byť vedomí, že “predávajú vlastnú dušu.” Walmart po zverejnení kritických článkov sériu produktov stiahol a odvolal sa na to, že išlo o ponuku od „tretích strán.“

Otec Michal upozornil ľudí, že diabol má vlastnú logiku a voči ľuďom nekoná korektne. Kým Ježiš ospravedlňuje nevedomosť a aj na kríži povedal „odpusť im lebo nevedia čo činia,” diabol nevedomosť zneužíva proti človeku a využije každé pozvanie.

Lost Password

Sign Up