SNS chce regulovať vietor a dážď

komentare

SNS chce zaviesť zákon, ktorým sa bude bojovať proti tzv. hoaxom, teda proti nepravdivým správam. To sú správy, ktoré zrejme za také vyhlási SNS alebo nejaký vládny orgán. Komunistická strana počas totality považovala za hoaxy všetko, čo podkopávalo oficiálnu štátnu pravdu, teda že komunizmus je demokracia, že voľby sú slobodné a že Vatikán nie je predĺžená ruka CIA. Hoaxom bolo to, že na západe sa žije lepšie, že ostnaté drôty na hraniciach majú za úlohu zabrániť Slovákom ísť do cudziny a nie ľuďom zo západu vtrhnúť na Slovensko.

SNS prehrala boj na internete. Danko si pred verejnosťou zavrel facebookový účet a preto sa dá predpokladať, že internet nemajú v láske. Krása internetu je, že ľudia si vedia každú informáciu rýchlosťou blesku overiť. Aj hoaxy, aj Dankove vysvetlenia o jeho vzdelaní. SNS asi vychádza z predpokladu, že tí, čo sú na internete nevedia s internetom robiť, nevedia kriticky myslieť a preto potrebujú pomoc SNS, aby nezhlúpli.

Jediné, čo SNS svojim totalitným myslením docieli, že slovenské webhostingové spoločnosti prídu o klientov a slovenské internetové domény sa premiestnia mimo Slovenska. Jednoduchšie bude, ak Danko pochopí, že isté veci nejdú. Nedá za rozkázať vetru a dažďu. A netreba považovať ľudí za hlúpych, že nevedia rozlíšiť čo je pravda a čo hoax. Vrátane tých jeho hoaxov.

Michal Pátrovič

Lost Password

Sign Up