Sv. Tomáš Akvinský ukázal potratovému lekárovi všetky ním zabité deti. Dnes je prolifista.

dianie Viera a život

Srbský popredný potratový lekár Stojan Adasevic, ktorý sa priznal k vykonaniu minimálne 48 000 potratov, sa stal popredným prolife aktivistom bojujúcim za zákaz potratov.

Jeho konverzii prispeli dve udalosti. Medzi prvou patrili čoraz častejšie sny, v ktorých na lúke videl hrať sa deti. Keď ho tieto zbadali, rýchlo sa odišli od strachu schovať. Na lúke bol vždy muž oblečený v čiernom. Keď sa po viacerých opakovaniach lekár opýtal muža kým je, odpovedal, že je sv. Tomáš Akvinský. Ten sa ho opýtal, či vie kto sú tieto deti. Sv. Tomáš mu povedal, že sú to deti, ktoré on ako lekár zavraždil počas potratov. Deti boli od najmenších až po 24 ročné podľa toho, koľko prešlo času od potratu, ktorý vykonal.

Následne mal Adasevic príhodu s potratom, ktorý s ním zatriasol. Ako strihal v maternici 4 mesačné dieťa a kládol na stôl zostrihané ruky a nohy, videl ako sa pri dotyku nervov samé pohli. Keď vytiahol nechtiac z tela dieťaťa maličké srdce, videl ako sa sťahuje a rozťahuje.

Adasevic povedal, že dovtedy veril, že dieťa v matke je to isté ako keď sa operuje slepé črevo. Veril, že život dieťaťa začína až prvým plačom. Priznal sa, že potraty narodených deti vykonávali tak, že hneď po narodení im dali na ústa handru, aby sa nestihli nadýchnuť a dali ich pod tečúcu vodu, aby ich utopili bez plaču. Tomuto podľa Adasevica verí celý potratový biznis, že dieťa v tele matky je to isté ako slepé črevo.

Lost Password

Sign Up