Kuffa sa stretne s Harabinom

spravodajstvo

Predseda KDŽP a brat charizmatického kňaza zo Žakoviec Mariána Kuffu sa budúci týždeň stretne s prezidentským kandidátom Štefanom Harabinom. Je to reakcia na tlačovú konferenciu Štefana Harabina, kde povedal, že sa uchádza aj o hlasy priaznivcov strán SMER-SD, SNS, ĽSNS, KDH a novej národnej kresťanskej strany KDŽP.

Štefan Kuffa uviedol, že „Kuffovcom nie je jedno, že na Slovensku vzniká blok najliberálnejších síl, ktoré ohlasujú útok na manželstvo, rodinu a Cirkev.“ V tejto súvislosti považuje za prirodzené, že ako predstaviteľ národnej kresťanskej strany sa stretne s kandidátom, ktorý v prieskume, ktorý organizoval Slovenský dohovor za rodinu, sa postavil jednoznačne za všetky kultúrno-etické otázky, ktoré sú pre identitu Slovákov kľúčové.

“Som smutný z toho, že sú kresťanskí kandidáti, ktorí na tieto otázky odpovedali vyhýbavo. S pánom Harabinom sa stretnem, aby som lepšie porozumel jeho vízii prezidentskej politiky a konkrétnym krokom v otázkach ochrany rodiny. Ja mám predstavu jasnú a budem mu ju tlmočiť,“ uviedol Štefan Kuffa.

Správu uviedol na svojom facebookovom profile Štefan Harabin.

Lost Password

Sign Up